Realizacje

Statuetki szklane na zamówienie

Od setek lat szkło cenione jest nie tylko jako materiał stricte użytkowy, ale również jako element dekoracyjny. Z tego też względu już od wielu epok wykorzystuje się je do tworzenia unikalnych ozdób. Obecnie również można wykorzystać unikalne walory estetyczne szkła na przykład do stworzenia szklanej statuetki, która będzie mogła zostać wręczona z okazji osiągnięć sportowych czy też innego ważnego wydarzenia.

Szklane statuetki – idealne na wyjątkową nagrodę

Ważne wydarzenia, podczas których celebrujemy czyjeś osiągnięcia lub sukcesy nie mogą odbyć się bez odpowiednich nagród dla ich uczestników. Czy nie lepiej jednak zastąpić puchar, czy też medal czymś o większych walorach artystycznych? Statuetki szklane będą z całą pewnością dużo lepszą alternatywą jako nagroda. Dzięki swojemu eleganckiemu charakterowi będą stanowić dużo atrakcyjniejsze dopełnienie zorganizowanej imprezy lub uroczystości.

Szklane statuetki z grawerem – na zamówienie

Szklane statuetki z grawerem dają również możliwość dopasowania ich do okazji, z jakiej mają zostać wręczane. Istnieje bowiem możliwość wygrawerowania na nich napisu zawierającego informacje o nazwie imprezy, firmy czy też informacji o samym nagrodzonym. Sprawia to, iż statuetki szklane znajdą swoje miejsce zarówno na rozdaniu szkolnych nagród, jak i też podczas bardziej prestiżowych konkursów.