Realizacje

Statuetka muzyczna – idealne wyróżnienie dla muzyka

Artyści za swój ogromny trud pracy i zaangażowanie z całą pewnością zasługują na odpowiednie uhonorowanie. Statuetka muzyczna to znakomity sposób aby wyrazić wdzięczność za ich osiągnięcia. Muzyczna statuetka z całą pewnością będzie radować każdego artystę, który za sprawą swojego działa zdołał podbić serce publiczności oraz jury.

Statuetki muzyczne ręcznie robione

Oferowane przez nas statuetki muzyczne są w całości ręcznie wykonane z ogromną dbałością o detale. Sprawia to, że każda statuetka stanowi wyjątkowe dzieło o unikalnym charakterze. Wręczenie takiej statuetki to dla muzyka prosty i klarowny znak docenienia jego twórczości i pamiątka, która będzie przypominać wyjątkowe chwile przez wiele lat.

Stalowe statuetki muzyczne

Stal ze względu na swój plastyczny charakter pozwala stworzyć statuetki o nietuzinkowym wyglądzie i ogromnej trwałości. unikalne formy statuetek muzycznych sprawiają, że nagroda w takiej postaci zachwyca jej beneficjenta jeszcze na długi czas po jej otrzymaniu. Statuetka muzyczna to wyjątkowa pamiątką na uroczystościach i galach, warta wręczenia szczególnie uzdolnionym muzykom i artystom.