Realizacje

Statuetki drewniane

Jednym z najdłużej znanych ludzkości materiałów jest drewno. Dzięki swoim licznym właściwościom doskonale sprawdza się ono również jako materiał na statuetki.

Drewniane statuetki z grawerem to bowiem jeden z lepszych pomysłów na nagrodę. Drewno jako materiał niezwykle szlachetny i wytrzymały potrafi zaskakiwać swoim wyglądem.

Statuetki drewniane odznaczają się bowiem niezwykłą głębią zarówno koloru, jak i też faktury. Statuetka drewniana to symbol elegancji i prestiżu. Dodatkowo z racji, iż drewno należy do materiałów bardzo plastycznych statuetki z niego wykonane można personalizować. przykładem takiej personalizacji może być, chociażby grawer na drewnianej statuetce.

Drewniane statuetki z grawerem

Statuetki drewniane z grawerem mogą zarówno nawiązywać do twórczości ludowej, jak i też być przykładem nowoczesnego designu. Wszystko zależy tutaj od kreatywności twórcy i oczekiwań klienta. Z tego też względu statuetki drewniane mogą uświetnić nie tylko rozdanie nagród w szkole, ale również bardzo prestiżowe gale czy eventy o światowej renomie.

Drewniane statuetki ręcznie wykonane – na zamówienie

Dodatkowym atutem drewnianych statuetek jest ich trwałość i ponad czasowy charakter. Drewno w przeciwieństwo od innych materiałów z czasem nabiera jeszcze bardziej unikalnego charakteru i z każdym kolejnym rokiem sprawia coraz to inne wrażenie. Zatem osoba obdarowana statuetką z drewna będzie mogła cały czas cieszyć się z nagrody, jaką uzyskała za swoje osiągnięcia.